Uvažujete o studiu na VŠE? Setkejte se se zástupci školy na veletrhu Gaudeamus nebo jiné plánované akci

Stojíte před rozhodnutím, kam na vysokou školu? Rádi vám pomůžeme. Přijďte na některou z akcí, na níž se můžete potkat přímo se zástupci školy a zeptat se na to, co zajímá zrovna vás. Nejbližší takovou příležitostí je veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno. Koná se 23.-26. listopadu 2021 na Výstavišti Brno a prezentaci VŠE a jejích šesti fakult najdete ve stánku č. 11.

Setkejte se s vyučujícími i současnými studenty a získejte podrobné informace např. o jednotlivých studijních programech, přijímacím řízení, možnostech ubytování či o fungování studentských spolků atd. Ve středu 24. a čtvrtek 25. listopadu od 12 h si můžete v rámci veletrhu poslechnout souhrnnou přednášku o VŠE a o tom, jak být úspěšný u přijímacího řízení.

Termín: 23.-26. listopadu (23.-25. listopadu, 8:00–16:00 h; 26. listopadu, 8:00–14:00 h)
Adresa: Výstaviště Brno – Výstaviště 405/1, Pavilon V, 603 00 Brno

Další příležitosti, kde se s námi potkat

(Program jednotlivých akcí a konkrétní podmínky konání závisí na epidemických opatřeních platných v dané době.)