Uzávěrka přihlášek do exekutivního programu MBA na ISBM FPH VŠE je 1. dubna

Chcete začít studovat exekutivní MBA ještě v roce 2019? Pak je právě pro vás určen Den otevřených dveří, který se koná 22. března 2019. Termín pro podání přihlášek na exekutivní MBA na ISBM (International School of Business and Management) je 1. dubna 2019.

Studium MBA na Fakultě podnikohospodářské (FPH) je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. Absolventi získají ucelený strategický pohled na řízení společnosti. Studium MBA poskytuje propojení teorie s praxí, součástí studia je také řešení konkrétních problémů z prostředí firmy. Titul MBA poskytuje absolventům vyšší prestiž a konkurenceschopnost na trhu práce a znamená také vyšší hodnotu pro firmu, ve které absolventi působí. Studium MBA umožňuje získat nové poznatky z oblasti řízení firmy a navázat významné kontakty s manažery různých oborů.

Proč studovat exekutivní MBA na ISBM?

  • studium na jediné fakultě s prestižní akreditací EQUIS v České republice, patří mezi 1% nejlepších business škol na světě
  • program MBA na VŠE se pravidelně umisťuje mezi třemi nejlepšími ve východní Evropě v rámci žebříčku Eduniversal
  • vysoká kvalita studijního programu (první veřejná vysoká škola s prestižní mezinárodní akreditací FIBAA)
  • flexibilní modulární struktura studia, individuální přístup
  • elitní lektoři: vysokoškolští profesoři, experti a specialisté z praxe, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni
  • možnost studia vybraného předmětu na zahraniční partnerské univerzitě
  • výběr mezi česko-anglickým nebo plně anglickým programem

Pro více informací o česko-anglickém programu kontaktujte: Michaela Sochorová – michaela.sochorova@vse.cz

Pro více informací o anglickém programu kontaktujte: Markéta Dianová – marketa.dianova@vse.cz

International School of Business and Management (ISBM)

Z důvodu stále rostoucích nároků na pracovním trhu a rychle se rozvíjející moderní společnosti založila FPH institut International School of Business and Management. Jeho vzdělávací programy doplňují a hlavně rozšiřují bakalářské a magisterské studijní a vzdělávací programy tak, aby měl absolvent co nejlepší pozici na pracovním trhu a aby i firmy mohly využít odborného a vědeckého potenciálu všech odborných pedagogů VŠE.