Uzávěrka přihlášek do francouzsko-českého programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises/30. května 2021

Francouzsko-český institut řízení (IFTG) při VŠE v Praze přijímá přihlášky do programu MBA_ Master Management et Administration des Entreprises do 30. května 2021. Jedná se program typu double degree. Posluchači absolvováním studia získávají diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze a zároveň francouzský státní diplom Master 2_MAE. Vzdělávání je zajištěno ve spolupráci s iaelyon, School of Management.

Předpokládáme, že v akademickém roce 2021/2022 bude probíhat výuka prezenčně. V případě zhoršené epidemické situace by byla výuka realizována online. Do programu se mohou hlásit i studenti, kteří nejpozději v září ukončí 1. ročník navazujícího magisterského studia a mohou tak paralelně s posledním ročníkem absolvovat i program MBA. Výuka deseti týdenních modulů probíhá – s výjimkou pátku – formou odpoledních bloků (13,30 hod -19,30 hod) v období od září 2021 do února 2022, studenti jsou povinni absolvovat praktickou stáž a obhájit závěrečnou práci ve francouzštině.

K přihlášce je třeba dodat strukturovaný životopis ve francouzštině. Přihlášku můžete podat: zde

Podmínky pro přijetí:

• dobrá znalost francouzštiny a češtiny,
  • ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • event. absolutorium 8 semestrů vysoké školy (bac + 4 ans),
  • event. bakalářský stupeň nebo VOŠ + 3 roky praxe

Přijímací pohovory ve francouzštině: 10. června 2021

Zahájení výuky: 6. září 2021

Díky podpoře francouzské vlády je program MBA cenově dostupný, školné za tento mezinárodně uznávaný kurz je stanoveno na 60 000 Kč.

Kontakt: Ing. Martina Poussin: martina.poussin@vse.cz.

• Autor: Oddělení PR
  • Vytvořeno: