Uzávěrka přihlášek do programů vyučovaných v angličtině prodloužena do 30. 6. 2020

Chcete získat kvalitní a mezinárodně uznávané vzdělání v angličtině, které nastartuje vaši kariéru? Za takovým studiem se nemusíte vydávat daleko. Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) nabízí čtyři bakalářské a osm navazujících magisterských programů v angličtině.

Vzhledem k aktuální situaci a opatřením proti šíření koronaviru, rozhodlo vedení VŠE o prodloužení termínu uzávěrky pro anglické programy na 30. června 2020. Podat přihlášku v původním termínu, 30. dubna, se doporučuje všem, kteří potřebují vyřídit víza. Do 30. dubna je nutné podat přihlášku také do programu International Management CEMS MIM. Program Bachelor of Business Administration přijímá přihlášky do 10. června.

Webináře

Webinář slouží všem zájemcům o studium bakalářského a navazujícího magisterského programu v angličtině. Jeho prostřednictvím se mohou spojit s koordinátorem, akademickým ředitelem programu i současnými studenty a zeptat se jich na vše, co je zajímá.

Harmonogram webinářů:

• čtvrtek 23. dubna, od 15 h – Bachelor of International Business (IBB)
  • středa 29. dubna, od 14 h – Bachelor of Business Administration (BBA)
  • středa 29. dubna, od 16 h – Bachelor in Economics (ECON)
  • čtvrtek 30. dubna, od 15 h – Bachelor in International and Diplomatic Studies (IDS)

V případě zájmu o webinář pro zájemce o bakalářské studium vyplňte tento FORMULÁŘ.

• pondělí 18. května, od 17 h – Master in Management (MIMG)
  • úterý 19. května, od 15 h – International Business (IB)
  • středa 20. května, od 15 h – Master in Finance and Accounting (MIFA)
  • čtvrtek 21. května, od 15 h – International and Diplomatic Studies (IDS)
  • úterý 26. května, od 17 h – Economics and Public Policy (EPP)
  • středa 27. května, od 15 h – Information Systems Management/Economic Data Analysis (ISM/EDA)

V případě zájmu o webinář pro zájemce o navazující magisterské studium vyplňte tento FORMULÁŘ. Webináře budou nahrávány a záznam bude k dispozici vždy na webových stránkách daného studijního programu.

Studijní programy v angličtině

Přijímací zkoušky probíhají on-line. Základní informace o studiu jednotlivých programů a podmínkách přijetí jsou dostupné také na webu programu, v případě dotazů kontaktujte příslušného koordinátora:

Bakalářské programy

Bachelor of International Businessibb@vse.cz