VŠE je hlavním partnerem WordCampu. Získejte výhodné vstupné /23. 2./

10 přednášek, 2 případové studie, 2 workshopy a afterparty. Zveme vás na šestý ročník WordCampu – největší konference o WordPressu v ČR. Určená je všem fanouškům WordPressu, uživatelům i vývojářům. Konat se bude v sobotu 23. 2. 2019 v prostorách VŠE na Žižkově od 9 do 18 h.

VŠE je hlavním partnerem akce a nabízí tak svým studentům možnost navštívit WordCamp zcela zdarma nebo s 20% slevou. O vstup zdarma nebo o snížené vstupné můžete požádat emailem, který zašlete z vaší školní adresy (doména vse.cz) na wordpress@vse.cz. Vstupné zdarma získá prvních deset žadatelů. Další budou moci uplatnit slevu 20 %.

Návštěvníci konference se mohou těšit na přednášky profesionálů z praxe, např. Pavel Ungr, Petra Dolejšová, Ondřej Ilinčev, Jan Bien nebo Borek Bernard. Přehled přednášejících osobností naleznete ZDE.

Celodenní program je rozdělen do dvou paralelních sérií. Jedna sada přednášek bude věnována hlavně všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Bude se zabývat UX, SEO, copywritingem nebo opomíjenou bezpečností. Zatímco druhá série půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory či pokročilé uživatele.

Po oficiálním ukončení konference je pro návštěvníky připravena afterparty.

Podrobný program najdete ZDE. Kompletní informace o akci jsou dostupné i na Facebooku.

Podívejte se, jak probíhal loňský WordCamp: