Studentský festival VŠEFEST oslaví začátek semestru i 100 let republiky /26.9./

24. září
2018

Ve středu 26. září vypukne v areálu kolejí VŠE na Jarově třetí ročník festivalu VŠEFEST určený všem studentům a zaměstnancům VŠE a jejich přátelům. Od 14 h se tu představí studentské kapely a spolky z VŠE. Akce bude stejně jako loni nealkoholická, proběhne pod širým nebem a bude plná zajímavého hlavního i doprovodného programu. Přijďte oslavit start nového semestru a zároveň 100 let od vzniku republiky.

O rozmanitý – nejen hudební – program se letos postará známý zpěvák Jakub Děkan, 5 studentských kapel a množství studentských spolků VŠE, díky kterému ani ten nejnáročnější návštěvník nezažije chvilku nudy. „Letošní ročník se navíc připojuje k oslavám 100 let výročí vzniku republiky. Program tomu bude tématicky přizpůsoben,“ upřesňuje ředitel festivalu Jan Knettig.

Festival začne ve 14 h v areálu kolejí na Jarově (mezi budovami kolejí III G a F), vstup je zdarma. Během akce se nebudou prodávat alkoholické nápoje, k dispozici naopak budou nealko nápoje zdarma a jiné občerstvení. Konec akce je plánován na 22 h.

Více informací najdete ZDE a na Facebooku.

VŠEFEST pořádá pod záštitou Vysoké školy ekonomické v Praze studentský klub All Arts Club, který tak dokazuje, že studenti VŠE nejsou jen dobří ekonomové, ale že jsou mezi nimi i umělci a lidé se širokými zájmy a dobrými nápady. Partnerem akce jsou Česká spořitelna a Penta, organizační podporu poskytuje SÚZ VŠE.