VŠExpedice – Jaro 2024

Vzdělávací program pro střední školy, VŠExpedice, pokračuje. Všem pedagogům a jejich třídám ze středních škol nabízíme nové jarní termíny pro rok 2024. Nejbližší termíny VŠExpedice jsou následující:

11. 4., 12. 4., 19. 4., 17. 5., 24. 5. a 31. 5.

VŠExpedice je program určený pro střední školy, který nabízí jedinečnou příležitost pro pedagogy a jejich žáky k prohloubení vědomostí a poznání kampusu Vysoké školy ekonomické v Praze na Žižkově.

Program nabízí účast na odborné přednášce dle výběru a následně interaktivní ekonomickou hru. Nabízená témata přednášek i hry se zaměřují na různé vědní disciplíny, s kterými se můžete na VŠE setkat. Na podzim 2023 se studenti mohli vydat například na Brand Expedition, dozvědět se novinky o využití AI v marketingu, nebo se zblízka podívat na proces zakládání nové značky piva.

Celým programem na VŠE budou studenty provázet stávající studenti VŠE, a rádi odpoví veškeré otázky ohledně studia, ubytování, zkoušek, či aktivit ve studentských organizacích.

Přihlašování na jednotlivé termíny bude spuštěno v druhé půlce února 2024. Jednotlivé termíny mají omezenou kapacitu. Pokud se chcete ujistit, že nezmeškáte žádnou důležitou informaci o programu, můžete se přihlásit k odběru našeho newsletteru VŠExpedice. Pomocí tohoto newsletteru vás budeme pravidelně informovat o všech novinkách a otevřených termínech programu.
Těšíme se na vaši účast a věříme, že VŠExpedice pro vás bude nezapomenutelným akademickým dobrodružstvím.

Na setkání s Vámi se, za celý tým VŠExpedice, těší Kateřina Macháčková.

VŠExpedice – Jaro 2024