Výroční konference FMV: Dodavatelské řetězce a nový normál po pandemii /5.10./

Fakulta mezinárodních vztahů VŠE pořádá výroční konferenci, letos s názvem Dodavatelské řetězce a nový normál po pandemii. Koná se v úterý 5. října 2021 za účasti významných hostů, např. Martina Jahna, člen přestavenstva ve Škoda Auto, Vladimíra Dlouhého, prezident České obchodní komory, nebo Beaty Javorčik, hlavní ekonomka Evropské banky pro obnovu a rozvoj. Akci moderuje děkan FMV Josef Taušer a partner konzultantské společnosti Save & Capital Roman Chlupatý.

Pandemie COVID-19 přinesla obrovské změny v ekonomice a ve společnosti. S nimi je spojeno mnoho otázek souvisejících s rekonfigurací tradičních řetězců a s novými fenomény, které mají dopad na globální, evropský a středoevropský region. Jak pandemie změnila ekonomiku? Jak se mění dodavatelské řetězce a jak to ovlivňuje firmy? To budou hlavní témata diskuze.

Program a možnost registrace najdete na webu firconference.vse.cz. Akce je otevřená pro odborníky, akademiky, studenty i širokou veřejnost.