FMV pořádá výroční konferenci na téma energie /2. 10./

Globální oteplování, emise škodlivin a narůstající spotřeba poháněná (nejen) rozvíjejícími se ekonomikami navyšuje poptávku po alternativních energiích. Jejich klady a zápory, společně s rolí ve výsledném energetickém mixu, jsou dnes předmětem bouřlivých diskuzí. Jak se v nich zorientovat, respektive jak bude vypadat energetika zítřka, na to se zaměří další ročník konference zaměřené na trendy, které (z)mění svět.

Ve snaze přispět k této debatě Fakulta mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze přichystala expertní debatu What is the Energy (Policy) of the Future? Akce se koná 2. října v odpoledních hodinách a účast na ní je po registraci zdarma. Pro hosty z řad veřejnosti platí tato nabídka do vyčerpání alokovaných míst. Podrobnosti o debatě a možnost registrace najdete ZDE.