Zkuste si přijímací zkoušky NANEČISTO

Chcete si vyzkoušet atmosféru přijímacích zkoušek na bakalářské studium VŠE? Chcete se zbavit stresu z neznáma a zajímá vás, jak byste dopadli u přijímacích zkoušek? Právě pro vás jsou přijímací zkoušky nanečisto.

Přijímací zkoušky nanečisto slouží k tomu, aby si uchazeč o bakalářské studium vyzkoušel atmosféru přijímacích zkoušek, seznámil se s prostředím univerzity a získal zpětnou vazbu k testům. Na každém z termínů proběhne test z matematiky a test z cizího jazyka (pouze test z AJ, kromě přijímací zkoušky nanečisto pro Fakultu mezinárodních vztahů). Uchazeči o obor Arts Management budou mít možnost vyzkoušet si příslušný typ testu (umění a logika). Po testech se účastníci přijímacích zkoušek nanečisto dozví výsledky, které budou vyhodnoceny stejně jako u skutečných přijímacích zkoušek.

Účast a výsledky z přijímacích zkoušek nanečisto se nezapočítávají do výsledného hodnocení řádných přijímacích zkoušek. V určitých případech (viz dílčí podmínky přijímacího řízení jednotlivých fakult) lze na FMV, FPH, FIS či FM u vybraných programů požádat na základě výsledků přijímací zkoušky nanečisto o odpuštění skutečné přijímací zkoušky.

Termíny přijímacích zkouške nanečisto a další podrobnosti najdete na nanecisto.vse.cz.