Zúčastněte se přednášky o možnostech kariérního uplatnění v CERNu /26. 2./

Vysoká škola ekonomická v Praze má díky spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a zejména Stálou misí v Ženevě příležitost seznámit své studenty a absolventy s možnostmi uplatnění v Evropské organizaci pro jaderný výzkum. Zaměstnání v CERNu není jen pro specializované vědce, uplatnění zde najdou i absolventi VŠE.

Stejně jako v jiných mezinárodních organizacích, kterých je ČR členem, mají občané České republiky možnost se v CERNu ucházet o práci, ale i když má CERN asi 2500 pracovníků, aktuálně zde pracuje jen desítka Čechů. To se snaží změnit projekt CERN. Take part!

Společně s Odborem lidských zdrojů CERNu, předsedou Výboru pro spolupráci s CERN a dalšími vysokými školami v Česku vás zveme na unikátní přednášku o možnostech kariérního uplatnění v CERNu. Přednáška „CERN. Take part!“ je určená studentům a absolventům VŠE a UK. Proběhne 26. února od 10 do 13 h na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy (Malostranské nám. 2/25, Refektář S120).

Dle Stálé mise v Ženevě je největší zájem hlavně o ty, kteří umí velmi dobře anglicky nebo francouzsky. Nepropásněte svou příležitost a zahajte svou kariéru v prestižní mezinárodní organizaci CERN!