Absolventské středy na téma meditace, crowfunding, Euro nebo kryptoměny. Rezervujte si své místo

Vysoká škola ekonomická v Praze si uvědomuje důležitost udržení kontaktu s bývalými studenty, a proto pro ně pravidelně pořádá různorodé aktivity. Jednou z nich je i cyklus odborných přednášek, Absolventské středy, kdy mají absolventi příležitost se neformálně setkat a vyslechnout přednášku na dané téma.

Nejbližší Absolventské středy:

• Meditační workshop – zlepšete spánek a využití mozku
    9. října 2019, 18 h, Rajská budova 211
    Přednášku povede Tomáš Reinbergr, absolvent Fakulty mezinárodních vztahů VŠE, sportovec, kouč a meditující. Tomáš založil největší amatérskou ligu v ČR (VAŠE LIGA) a také druhý největší tuzemský Poker room v ČR (Showdown Poker Club). V poslední době se věnuje šíření meditace prostřednictvím Védského centra.
    Během přednášky se dozvíte např. jak se zbavit stresu, proč je odpočinek při meditaci až 5x intenzivnější než při spánku, jak meditace rozvíjí kreativitu a soustředění… Přijďte si vyzkoušet meditaci a poslechnout zajímavé informace o přínosu meditace pro vaše tělo a mysl.
  • Crowdfunding jako prostředek ke splnění snů
    16. října 2019, 18 h, Rajská budova 211
    Absolventka Fakulty mezinárodních vztahů Ivana Sedláčková bude mluvit o své zkušenosti s crowdfundingem, a to jak na české, tak mezinárodní úrovni. I o tom jak se na něj připravit. V současné době vydává svou novou knihu „Díra v hlavě mi ukázala cestu“.
  • Hospodářské směřování Evropy aneb co s eurem a dluhy?
    30. října 2019, 18 h, Rajská budova 211
    Analytik finančních trhů a makroekonom působící v poradenské společnosti Next Finance Vladimír Pikora, absolvent Národohospodářské fakulty, bude hovořit o ekonomické kondici Evropy.
  • Kryptoměny pro každého
    6. listopadu 2019, 18 h, Rajská budova 211
    Přednáška je určená všem, kteří chtějí se chtějí dovědět o fenoménu, o kterém většina lidí jen slyšela. Pochopíte princip fungování bitcoinu a ostatních kryptoměn. Absolvent Fakulty mezinárodních vztahů Ondřej Klofáč, CEO společnosti Czech Crypto Company, posluchačům vysvětlí základní pojmy, bez kterých se v tomto světě neobejdete.
    V rámci přednášky budete mít příležitost založit si svou první kryptopeněženku a zaregistrovat se na kryptoburze, zjistíte, čím se liší Bitcoin od ostatních kryptoměn atd.
    Pokud chcete přednášku využít na maximum, přineste si vlastní laptop, avšak není to podmínkou.

Na všechny přednášky je nutné se bezplatně registrovat. Více o projektu Absolventské středy najdete ZDE.

Další významnou akcí určenou bývalým studentům je Absolventský večer, který se tento rok uskuteční v sobotu 9. listopadu. Podrobnosti a možnost zaregistrovat se najdete na https://absolventskyvecer.vse.cz/