Můj cíl je VŠE

Proč studovat na VŠE?

Život v Praze

Život v Praze

26. nejlepší studentské město světa, česká metropole a místo, které nikdy nespí. Zapojte se do pulzující komunity 130 000 českých a 20 000 zahraničních vysokoškolských studentů. Zažij to na vlastní kůži!

Studentské spolky

Studentské spolky

Staň se součástí komunity VŠE. Podílej se osobně na fungování a reprezentaci školy, zapoj se do jednoho ze studentských spolků a se spolužáky vymýšlejte a realizujte akce pro ostatní.

Jistá kariéra

Jistá kariéra

Cizí jazyky, mezinárodní prostředí, orientace v businessu. To vše předurčuje absolventy VŠE ke skvělému uplatnění a rychle rostoucí kariéře. Top manažeři a ředitelé firem, majitelé podniků nebo velvyslanci? S námi se tvoje ambice nemusí držet při zemi!

Sport

Sport

Během studia budeš mít možnost i smysluplného sportovního vyžití. Zapoj se do jednoho ze sportovních klubů a reprezentuj svou alma mater při sportovních kláních. Sportovat můžeš samozřejmě i rekreačně.

Otevři si dveře do světa

Otevři si dveře do světa

Studium v zahraničí není jen o získávání nových akademických poznatků, ale i o osobním růstu, poznávání nových kultur a vytváření mezinárodních přátelství. Na VŠE ti nabízíme možnost stát se globálním občanem. Díky široké síti partnerských univerzit po celém světě můžeš strávit semestr nebo celý akademický rok studiem v zahraničí.

Rozvíjej svou kariéru během studia

Rozvíjej svou kariéru během studia

Na VŠE ti nabízíme jedinečnou příležitost skloubit akademický život s praxí. Díky flexibilnímu studijnímu programu a široké síti firemních partnerů můžeš získat cenné pracovní zkušenosti již během studia. To ti umožní aplikovat teoretické poznatky přímo v praxi, rozvíjet své profesní dovednosti a budovat si tak kariéru od samého začátku.

Bakalářské studium

Bakalářské studium

Jsme jediná veřejná vysoká škola v České republice, která se zaměřuje na čistě ekonomicko-manažerskou problematiku. Patříme mezi špičkové vzdělávací a výzkumné instituce nejen v českém, ale i celoevropském prostředí. Vyber si bakalářský studijní obor podle svých preferencí a staň se naší součástí. Navíc, kvůli studiu v anglickém jazyce nemusíš cestovat na zahraniční univerzitu, bakalářské studium můžeš na VŠE studovat i v anglickém jazyce v jednom ze čtyřech anglických studijních programů.

Vyber si program, který ti sedne.

Magisterské studium

Magisterské studium

Chceš patřit mezi studenty prestižní vysoké školy se zaměřením na ekonomicko-manažerskou problematiku? Vyber si jeden z mnoha studijních oborů na jedné ze šesti fakult VŠE. Výhodou je možnost zvolit si vedlejší specializaci napříč fakultami. A samozřejmostí je, že také navazující magisterské studium je možné studovat v angličtině. Zvolit si můžeš jeden z osmi studijních programů.

Vyber si program, který ti sedne.

A jaké jsou další důvody, proč na VŠE studovat?

  1. Budeš studovat na nejlepší ekonomické škole v regionu střední a východní Evropy

  2. Získáš kvalitní a mezinárodně uznatelné vzdělání, kterým nastartuješ svoji kariéru

  3. Využij možnosti flexibilního nastavení rozvrhu

  4. Rozvrh a většinu další studijní agendy vyřídíš on-line

  5. Využij jedinečné možnosti studia v zahraničí na jedné z více než 250 partnerských škol

  6. V rámci vybraných programů získáš možnost zahraniční stáže jako součásti tvého studia

  7. V navazujícím magisterském studiu si můžeš vybrat z řady atraktivních vedlejších specializací, díky kterým můžeš získat specifické znalosti a dovednosti

  8. Budeš studovat v moderním kampusu v centru Prahy, v srdci Evropy a jednom z nejkrásnějších měst na světě

  9. Na VŠE nebudeš nikdy sám za sebe, spolu s ostatními studenty se můžeš zapojit do více než 40 studentských spolků