Na VŠE proběhl International & Study Abroad Fair 2017

4. prosince
2017

Ve středu 29. listopadu 2017 se v atriu Rajské budovy konal již čtvrtý ročník International & Study Abroad Fair pořádaný Oddělením zahraničních styků (OZS), na kterém se studenti blíže seznámili se studiem v zahraničí na partnerských školách VŠE, ale i s nabídkou cizojazyčných programů.

Během celého dne byly v atriu Rajské budovy připraveny informační stánky partnerských univerzit s propagačními materiály. Přítomni byli jak domácí, tak zahraniční studenti, kteří na dané univerzitě studovali a mohli tak poskytnout případným zájemcům cenné rady a informace o specifikách jednotlivých škol či zemí.

Všem studentům byl také k dispozici informační stánek OZS, kde pracovníci zodpovídali dotazy týkající se možností studia v zahraničí, výběrového řízení na semestrální výměnné pobyty a placených programů na VŠE s možným výjezdem do zahraničí. Studenti si také mohli odnést související informační a propagační materiály.

Na konci odpoledne došlo k vyhodnocení nejlepšího stánku, tedy stánku, který měl nejlepší výzdobu, nejautentičtější materiály a přístup ke studentům. Jako nejlepší byly vyhodnoceny stánky Finska, Dánska, Argentiny, Tchaj-wanu, Ruska a Portugalska, jejichž studenti na výzdobě opravdu nešetřili.

Fotogalerie k proběhlému International & Study Abroad Fairu naleznete zde.

Již tradičně pořádalo OZS i fotografickou soutěž. Od 20. listopadu do 1. prosince 2017 byly v atriu Rajské budovy vystaveny fotografie studentů VŠE z jejich zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili v loňském akademickém roce. Celkem bylo představeno 77 fotografií od 58 autorů.

Všechny vítězné fotografie si můžete prohlédnout zde.