VŠE vyhrála souboj Bitvy o Prahu

Hokejisté Vysoké školy ekonomické ve čtvrtek 2. 11. porazili prvním ročníku Bitvy o Prahu tým ČZU 6:2 a stali se tak prvními hokejovými mistry v Bitvě o Prahu. Zápas v holešovické sportovní hale, na který přišlo téměř 9 tisíc diváků, se hrál v rámci Univerzitní ligy ledního hokeje.

Před samotným zápasem se také uskutečnil pochod studentů na podporu VŠE týmu, který začal na Letenské pláni a pokračoval přes Stromovku až k Fortuna hale, ve které se celá akce pořádala. Studenti zpívali a také předvedli tanec inspirovaný maorským tancem Haka.

Nový mistři po zápase převzali trofej od rektora VŠE doc. Ing. Petra Dvořáka, Ph.D.

Hokejový souboj univerzit vznikl v Brně a v hlavním městě se letos uskutečnil poprvé. Program zahájil náš zápas proti ČZU a následoval zápas Univerzity Karlovy a ČVUT, ve kterém UK vyhrálo 4:3. Celá akce byla zakončena večerní afterparty v Křižíkově pavilonu nedalekého pražského Výstaviště.

Gratulujeme našemu týmu k vítězství a děkujeme všem fanoušků, kteří přišli a vytvořili nezapomenutelnou atmosféru během celého hokejového večera.

Fotografie ze zápasu:
Fotografie z pochodu: