Studentský intranet VŠE: Vše, co potřebujete vědět na jednom místě!

Vážení studenti,

s radostí vám představujeme studentský intranet VŠE! Tento intranet byl vytvořen s cílem poskytnout vám jednoduchý a přehledný přístup ke všem klíčovým informacím týkajících se vašeho studia a dění na VŠE.

Proč sledovat studentský intranet? Studentský intranet je místem, kde najdete aktuální informace o tom, co se na VŠE děje a bude dít. Vedení VŠE zde komunikuje se studenty a sdílí s nimi plány, chystané změny, novinky, programové cíle rektora a mnoho dalšího. Kromě toho zde najdete důležité informace od různých oddělení, jako je OZS nebo Akademická psychologická poradna.

Co můžete na intranetu očekávat?

• Aktuality a novinky z VŠE
  • Důležité termíny semestru
  • Manuály a návody pro studenty (např. registrace předmětů v Insis, manuál k Moodle)
  • Informace o inovačním týdnu a dalších akcích
  • Opatření a změny týkající se VŠE (např. vytápění, bezpečnostní opatření)

A mnoho dalšího!

Zůstaňte v obraze! Chcete být pravidelně informováni o novinkách a aktualitách? Automaticky jako studenti dostáváte newsletter do svého školního mailu, tak se nebojte a otevřete jej a dozvíte se novinky ze školy, blížící se akce a zajímavosti z naší školy!

Věříme, že studentský intranet vám poskytne všechny potřebné informace a stane se vaším pravidelným průvodcem během studia na VŠE.

Těšíme se na vaši návštěvu a zpětnou vazbu!

Intranet můžete navštívit odkazem v horním panelu našeho webu či rovnou přes tento odkaz.