Vítězové veřejné soutěže o nový design merche VŠE

V říjnu loňského roku jsme vyhlásili otevřenou soutěž o nový design merche. Přihlásit se se svým návrhem mohli nejen studenti a absolventi školy, ale také široká veřejnost. Spousta návrhů přicházela mimo jiné prostřednictvím sociálních sítí, ale většinou se jednalo o vtípky a satiru, která nesplňovala podmínky soutěže, a byly tedy ze soutěže vyloučeny rovnou. Před komisi se tak dostalo bezmála třicet návrhů.

Komise jako vítězné vybrala návrhy Marka Kosiny a Daniela Hamerníka. Už od vyhlášení soutěže společně s Markem a Danielem pracujeme na tom, aby návrhy ladily se značkou školy a finální verze mohla spatřit světlo světa. Na přiložených fotografiích se tedy nyní můžete podívat na vítězné návrhy na školní propagační předměty, na kterých aktuálně pracujeme, abychom vám co nejdříve mohli představit finální podobu.