Volby do AS VŠE /24. 4. 2024/

2024

Naše univerzita se připravuje na důležitý okamžik akademického roku – volby do Akademického senátu, které se uskuteční on-line dne 24. dubna 2024. Předtím však máme pro potenciální kandidáty klíčová data pro podání přihlášek, která nesmíte přehlédnout:

• 5. 4. 2024 – Fakulta financí a účetnictví
  • 10. 4. 2024 – Fakulta podnikohospodářská
  • 12. 4. 2024 – Národohospodářská fakulta a Fakulta informatiky a statistiky
  • 15. 4. 2024 – Fakulta managementu.
  • 17. 4. 2024 – Fakulta mezinárodních vztahů

Tato data jsou závazná pro všechny, kteří chtějí ve volbách kandidovat a mít tak možnost ovlivnit směřování VŠE.

Každá fakulta představuje jedinečnou škálu oborů a specializací, a právě proto je důležité, aby zástupci v senátu skutečně reprezentovali jejich rozmanitý hlas.

Volby do akademického senátu jsou příležitostí pro každého studenta či člena akademické obce aktivně přispět k rozvoji naší vysoké školy. V dnešní digitální době s on-line přístupem jsou možnosti účasti širší než kdy dříve. Proto vás všechny vyzýváme, abyste se zapojili a využili on-line platformu k odevzdání svého hlasu 24. dubna.

Všechny důležité informace o volbách můžete nalézt na volby.vse.cz

Volby do AS VŠE /24. 4. 2024/