Zarezervujte si své místo na Absolventských středách

Vysoká škola ekonomická v Praze si uvědomuje důležitost udržení kontaktu s bývalými studenty, a proto pro ně pravidelně pořádá různorodé aktivity. Jednou z nich je i cyklus odborných přednášek, Absolventské středy, kdy mají absolventi příležitost se neformálně setkat a vyslechnout přednášku na dané téma.

Nejbližší Absolventské středy:

• Cesta od drobného investora k majiteli firem – 16. září 2020 od 18 h, RB 211
    Aleš Hodina, absolvent Fakulty podnikohospodářské VŠE, se věnuje strategickému řízení a investicím do firem. Už při studiu začal investovat do českých akcií, postupně do větších podílů a nakonec i do celých firem, které také řídí. Věnuje se i obecně prospěšným aktivitám v oblasti péče o děti.
  • Soukromí v éře sociálních médií – 23. září od 18 h, RB 211
    Antonín Pavlíčekabsolvent VŠE, se odborně zaměřuje na problematiku nových médií a sociálních sítí. Je autorem řady nejen knižních publikací. Kromě VŠE přednášel také v zahraničí: na univerzitě v Mariboru a dánském Aalborgu. Profil na LinkedInu zde.
  • Osm let se startupy – 30. září od 18 h, RB 211
    Přednášku povede Filip Mikschik, absolvent VŠE, zakladatel a CEO internetového portálu StartupJobs.cz. Posluchači budou mít příležitost vyslechnout příběh firmy StartupJobs.cz od jejího vzniku ještě z lavic VŠE, přes investici a růst následovaný největším průšvihem, který tento projekt skoro položil, po restart firmy a opětovný růst.
  • Customer Experience & Omnichannel Marketing by​ Salesforce – 21. října od 18 h, RB 211
    Přednášku povede Jan Malý a jeho tým ze společnosti Accenture.

Na přednášky je nutné se bezplatně registrovat. Více o projektu Absolventské středy najdete ZDE. Těšíme se na vás!

Upozornění: Dle opatření přijatých krizovým štábem VŠE dne 1. září 2020 je kapacita akce omezena na maximální počet 100 účastníků. Účastníci akce v hledišti musí mít nasazeny ochranné prostředky, více zde.