VŠE představuje nové členy vedení

Rádi bychom vám představili nejbližší spolupracovníky rektora VŠE a členy vedení. S nástupem doc. Petra Dvořáka do čela univerzity se mění i tým prorektorů a jejich agenda.

Rektor do funkce jmenuje následující prorektory:

Všechny kolegy, které do funkce prorektora jmenuji, dlouhodobě znám a spolupracoval jsem s nimi, takže vím, že svou práci vykonávají svědomitě a pro další směřování školy jsou přínosem. Jednotlivé jejich prorektorské kompetence a agendy odpovídají prioritám a cílům nového vedení školy. Věřím, že se nám společně podaří posunout školu ve všech směrech – výuku, vědu, prezentaci školy i všechny procesy uvnitř – k větší profesionalitě,“ vysvětluje rektor Petr Dvořák.

Další členové vedení, kvestor Ing. Tomáš Zouhar a kancléř doc. Mgr. Andrej Tóth, Ph.D.,ve svých funkcích zůstávají i nadále.

/Pro zvětšení klikněte na grafiku./