24. 7. 2017 - 5. 8. 2017 - Letní škola multimédií 2017

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

6. - 20. 6. 2017: Do školy na růžovém Rekole

Díky spolupráci KPMG, Vysoké školy ekonomické v Praze a komunitního bikesharingu Rekola si mohou studenti a akademičtí pracovníci VŠE užít prvních 30 minut jízdy při každé výpůjčce růžového kola zcela zdarma a to až do 20. června. Stačí se zaregistrovat s emailem @vse.cz a zakliknout jednorázové výpůjčky.

Další speciální akce pro VŠE bude probíhat od 13. června do 20. června, kdy si cyklisté budou moci kolo zapůjčit zdarma na celou hodinu.

Služba Rekola zajišťuje systém půjčování růžových kol pro cestování po Praze (a čtyřech dalších městech v ČR). Detaily o půjčování a vracení kol jsou popsány na webu. K obsluze stačí aplikace ve vašem mobilním telefonu. Stojan, kde si kola můžete zapůjčit a následně vrátit je od 6. 6. umístěn před vstupem do budovy menzy a xPORTu na Jarově. Nyní se pracuje na vytvoření podobného stojanu před vstupem do budovy VŠE na Žižkově z ulice Italská a před budovou menzy v areálu VŠE na Jižním Městě. Aktuální informace získáte na Facebooku školy.

Speciální nabídky pro studenty a akademické pracovníky VŠE poskytují Rekola díky zapojení partnera školy KPMG. Díky němu mají studenti a zaměstnanci VŠE také každodenní bezplatný přísun Hospodářských novin. Více o této spolupráci si můžete přečíst tady.