24. 7. 2017 - 5. 8. 2017 - Letní škola multimédií 2017

Startuje 6. ročník volejbalové ligy VŠE

Zapojte se do volejbalového kolektivu na VŠE a začněte hrát Volejbalovou ligu v dresu vaší fakulty. První zápasy rozehrajeme v září 2017.

Centrum tělesné výchovy a sportu VŠE (CTVS) zve všechny nadšence pro volejbal do Volejbalové ligy VŠE. Jde o soutěž reprezentačních týmů studentů a studentek jednotlivých fakult VŠE. Jde o skvělou příležitost, jak se při studiu odreagovat sportem a zároveň podpořit týmového ducha fakulty. Hraje se systémem každá fakulta s každou, dvoukolově v zimním a letním semestru.

6. ročník Volejbalové ligy startuje hned na začátku zimního semestru 2017/2018. Hlásit se můžete u organizátora soutěže Jaroslava Boštičky (CTVS VŠE) nebo mailem na adresu bosticka@vse.cz.

V přihlášce uveďte:

• vaši fakultu
  • jméno, příjmení
  • ID (InSIS)
  • univerzitní e-mail
  • preferované herní posty
  • facebookovou identifikaci

Zájemce následně zapíšeme na soupisku fakulty (soupisku naleznete na stránce aktuálního ročníku). Na soupisku fakulty je možno zapsat až 15 hráčů. K dispozici je 15 reprezentačních dresů každé fakulty. Účast na utkáních je na dohodě týmu. Komunikace týmu probíhá ve Facebookových skupinách.

Více informací na webu Volejbalové ligy VŠE.
Informace o rozpisu aktuálního ročníku čtěte tady.