4. 11. 2017 - Den s VŠE

Další termíny »

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

18. 10. 2017: Přednáška "How to Build a Startup from the Beach" (CEMS)

Studenti z CEMS Club Prague zvou společně s Davidem Chmelařem (iPrice Group) na zajímavou večerní přednášku na téma "How to Build a Startup from the Beach".

Na přednášku v anglickém jazyce, jsou zváni všichni studenti VŠE, kteří se zajímají o turbulentní svět startupů, online a content marketing či interkulturní vedení týmů. Nahlédneme do světa e-commerce v jihovýchodní Asii a přiblížíme specifika zakládání nové společnosti v kompletně odlišném prostředí.

Kdo je David Chmelař?

David začínal jako konzultant v Boston Consulting Group a později se stal nejmladším členem představenstva Wüstenrot Financial Group. Před třemi lety se chopil velké výzvy, když se rozhodl založit společnost iPrice Group, ve které nyní zastává funkci CEO.

Přednáška se koná ve středu 18. 10. 2017 od 19,45 hod. v RB209.

Pokud máte zájem se přednášky účastnit, prosíme o registraci na: https://goo.gl/forms/TPW29ESDwYDvGgxD3 do pondělí 16. 10. 2017, kapacita je omezená. Registrace bude potvrzena emailem.